NBA lygoje Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (26/24) patyrė nesėkmę jau septintąjį kartą paeiliui. Šį kartą klubas namuose 103:113 (30:32, 20:27, 24:29, 29:25) nusileido Vašingtono „Wizards“ (23/26) krepšininkams.

Šiose rungtynėse pačio J. Valančiūno pasirodymas baigėsi greitai. Krepšininkui vos sužaidus 9 min. jis buvo išvarytas iš aikštės. Antrojo kėlinio pradžioje teisėjas lietuviui skyrė diskvalifikacinę pražangą.

Tokį sprendimą teisėjas priėmė po to, kai J. Valančiūnas iš alkūnės smogė Tajui Gibsonui. Tačiau link rūbinės keliavęs lietuvis dėl tokio teisėjų sprendimo juokėsi.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Danielis Gaffordas, kuris per 29 minutes sugebėjo pelnyti 21 tašką, atkovoti 12 kamuolių ir atlikti 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Naujojo Orleano klubo gretose rezultatyviausias buvo C.J. McCollumas, kuris aikštėje praleido 35 minutes, o per jas pelnė 24 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 24 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Brandonas Ingramas 22 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Trey Murphy 10, Devonte Grahamas (1 rez. perd.) ir Jose Alvarado ( rez. perd.) po 9.

„Wizards“: Danielis Gaffordas 21 (12 atk. kam., 2 rez. perd.), Bradley Bealas 16 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Deni Avdija 15 ( 9 atk. kam.), Corey Kispertas ir Kendrickas Nunnas po 12.