Kazanės UNIKS (12/10) duobė Eurolygoje gilėja – Velimiro Perasovičiaus auklėtiniai patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės.

Rusijos klubas išvykoje neturėjo jokių vilčių prieš turnyro vidutiniokę – 53:81 (11:16, 15:20, 9:20, 18:25) nusileista Berlyno ALBA (7/15) klubui.

UNIKS tragiškai atakavo krepšį – 16/45 dvitaškių (35,6 proc.), 3/23 tritaškų (13 proc.) ir 12/17 baudos metimų (70,6 proc.).

Itin fatališkai rungtynės susiklostė Isaiahai Canaanui, kuris pataikė vos vieną dvitaškį iš aštuonių, prametė septynis tritaškius ir surinko -12 naudingumo balų.

Po dviejų kėlinių ekipas skyrė dešimt taškų, bet UNIKS deficitas trečio kėlinio metu pasiekė 21 tašką ir nugalėtojas klausimų nebekėlė.

Penktadienį UNIKS žais su Kauno „Žalgiriu“.

ALBA: M. Lo 16, J. Smithas 14, L. Sikma 10 (9 atk. kam., 4 rez. perd.)

UNIKS: L. Brownas 12, T. Jekiri 10, M. Spissu 8.