0

11 taškų per du kėlinius. Tokį kraitį ketvirtadienį sukrapštė Tomo Pačėso auklėtiniai, o Gdynės „Asseco Prokom“ (1/8) ekipa Eurolygos D grupės rungtynėse svečiuose 41:68 (6:19, 5:16, 16:19, 14:14) nusileido Kazanės „Unics“ (6/3) klubui.

Nepaisant triuškinančio rezultato, šių rungtynių baigtis jokios realesnės įtakos neturėjo. Lenkijos čempionai jau anksčiau buvo praradę galimybes patekti į kitą etapą, o Kazanės komanda dar prieš šį mačą kišenėje turėjo bilietą į „Top 16“.

Paskutinį ketvirtį 10:0 pradėję „Unics“ krepšininkai buvo įgiję tiesiog nepadorią persvarą (64:27), tačiau mačo pabaigoje svečiai kiek sumažino deficitą, kai Kazanės klube rungtyniavo atsarginiai krepšininkai.

Neatpažįstamas buvo ir Donatas Motiejūnas, kuris svečiams per 30 minučių pelnė 7 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 1/4) taškus, atkovojo 6 kamuolius, perėmė ir prarado po kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei 3 kartus prasižengė.

„Unics“: H.Domercantas 18 (tritaškiai 4/5), T.Lyday'us 12, K.McCarthy 10.

„Asseco Prokom“: J.Blassingame'as 10, D.Motiejūnas 7, O.Lafayette'as (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/6) ir A.Hrycaniukas (dvitaškiai 2/8) - po 6.