ULEB Eurolygos krepšinio turnyre sužaisti likusieji antrojo turo susitikimai

Penktadienį vėlai vakare sužaisti likusieji penki 2015-2016 metų sezono prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio klubų turnyro reguliariojo sezono antrojo turo susitikimai.

 

A grupė -

Strasbūro SIG - Stambulo "Fenerbahce Ulker" 91:70 (21:24, 28:17, 16:17, 26:12) Kyle Weems 22 Bogdan Bogdanovič 12 Rodrigue Beaubois 14 Pero Antič 11 Mardy Collins 12 Jan Vesely 10 A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Madrido "Real" (Ispanija) 1 1 168:155 2. Maskvos srities "Chimki" (Rusija) 1 1 144:139 3. Miuncheno "Bayern" (Vokietija) 1 1 136:134 4. Strasbūro SIG (Prancūzija) 1 1 150:151 5. Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 1 1 152:157 6. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) 1 1 144:158 B grupė -

Vitorijos "Laboral Kutxa" - Pirėjo "Olympiacos" 96:89 (21:18, 27:21, 21:24, 11:17, 16:9) Ioannis Bourousis 28 Matt Lojeski 28 Adam Hanga 17 Vangelis Mantzaris 13 Mike James 13 Vassilis Spanoulis 11 B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija) 2 0 178-150 2. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija) 1 1 165-157 3. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) 1 1 172-167 4. Limožo CSP (Prancūzija) 1 1 161-169 5. Milano "EA7 Armani Emporio" (Italija) 1 1 151-165 6. Zagrebo "Cedevita" (Kroatija) 0 2 141-160 C grupė -

"FC Barcelona Lassa" - Zelionos Guros "Stelmet" 78:;72 (19:20, 24:17, 21:20, 14:15) Samardo Samuels 23 Mateusz Ponitka 15 Juan Carlos Navarro 10 Dejan Borovnjak 15 Tomaš Satoransky 10 Vlad Moldoveanu 10 C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija) 2 0 157-144 2. Kauno "Žalgiris" 1 1 140-138 3. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija) 1 1 155-154 4. Izmiro "Pinar Karsiyaka" (Turkija) 1 1 144-147 5. "FC Barcelona Lassa" (Ispanija) 1 1 140-143 6. Zelionos Guros "Stelmet" (Lenkija) 0 2 134-144 D grupė -

Bambergo "Brose Baskets" - Stambulo "Darussafaka Doguš" 86:76 (20:13, 16:14, 31:29, 19:20) Janis Strelnieks 13 Milko Bjelica 16 Darius Miller 13 Serhat Cetin 12 Elias Harris 11 Ender Arslan 12 "Dinamo Banco di Sardegna" - Maskvos CSKA 78:107 (26:25, 15:35, 22:19, 15:28) David Logan 20 Nando De Colo 18 Rok Stipcevič 16 Kyle Hines 15 Christian Eyenga 14 Aaron Jackson 12 D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 2 0 207-147 2. Malagos "Unicaja" (Ispanija) 2 0 169-153 3. Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija) 1 1 157-152 4. Stambulo "Darussafaka Doguš" (Turkija) 1 1 159-160 5. Sasario "Dinamo Banco di Sardegna" (Italija) 0 2 152-190 6. Tel Avivo "Maccabi FOX" (Izraelis) 0 2 151-193 ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre žaidžia 24 komandos, suskirstytos į šešias grupes. Po dešimties reguliariojo sezono rungtynių keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos pateks į "Top 16" etapą,


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų