ULEB Eurolygos krepšinio turnyre ketvirtadienį šeimininkai iškovojo tik dvi pergales

Ketvirtadienį sužaistos penkerios prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro penktojo turo rungtynės, kuriose šeimininkams pavyko iškovoti tik dvi pergales – susitikimus savo aikštėse laimėjo tik Limožo CSP (Prancūzija) ir „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) krepšininkai.

A grupė -

Miuncheno „Bayern“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 79:90

(19:19, 24:19, 23:25, 13:27)

Duško Savanovič 19 Quincy Miller 22

John Bryant 12 Vladimir Štimac 18

Alex Renfroe 11 Marko Simonovič 15

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 3 1 323:254

2. Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) 3 1 295:284

3. Madrido „Real“ (Ispanija) 2 2 335:331

4. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 3 390:386

5. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) 2 3 355:401

6. Strasbūro SIG (Prancūzija) 1 3 273:315

B grupė -

Stambulo „Anadolu Efes“ – Pirėjo „Olympiacos“ 87:91

(13:20, 17:16, 24:18, 22:22, 11:15)

Jayson Granger 26 Georgios Printezis 17

Thomas Heurtel 12 Othello Hunter 15

Dario Šarič 11 Daniel Hackett 11

Limožo CSP – Milano „EA7 Armani Emporio“ 74:63

(19:21, 20:9, 17:16, 18:19)

Nobel Boungou-Colo 18 Alessandro Gentile 19

Ali Traore 15 Jamel McLean 10

Heiko Schaffartzik 14 Krunoslav Simon 7

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

REKLAMA

1. Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) 4 1 402:359

2. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 3 1 371:328

3. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 2 299:303

4. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 2 3 430:414

5. Limožo CSP (Prancūzija) 2 3 355:416

6. Milano „EA7 Armani Emporio“ (Italija) 1 4 350:387

C grupė -

„FC Barcelona Lassa“ – Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ 72:68

(18:16, 19:15, 11:18, 24:19)

Ante Tomič 16 Dontaye Draper 20

Tomaš Satoransky 10 Malcolm Delaney 18

Alex Abrines 9 Chris Singleton 9

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 4 1 380:344

2. „FC Barcelona Lassa“ (Ispanija) 4 1 374:341

3. Kauno „Žalgiris“ 2 2 286:289

4. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 1 3 280:295

5. Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (Turkija) 1 3 263:287

6. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 1 3 275:302

D grupė -

Tel Avivo „Maccabi FOX“ – Stambulo „Darussafaka Doguš“ 73:84

(20:20, 19:17, 14:23, 20:24)

Taylor Rochestie 17 Manučar Markoišvili 22

Devin Smith 14 Semih Erden 16

Brian Randle 10 Milko Bjelica 11

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, įmestų ir praleistų taškų skirtumas):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 4 0 370:299

2. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 4 0 330:284

3. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 2 2 311:310

4. Stambulo „Darussafaka Doguš“ (Turkija) 2 3 387:394


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų