„UFC 251“ užkulisiai: Namajunas skambutis mamai ir su Masvidaliu prasilenkęs Usmanas

Ankstyvą liepos 12 d. rytą Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyks kol kas įspūdingiausias šių metų MMA turnyras – „UFC 251“. Turnyro programoje numatytos net trys titulinės kovos, o prieš jas išvysime revanšinę Rose Namajunas ir Jessicos Andrade akistata.

UFC pirmadienį pasidalino vaizdais iš turnyro užkulisių. R.Namajunas kartu su širdies draugu Patu Barry bei kitais kovotojais – Maxu Holloway ir Paige VanZant – prabangiu lėktuvu išskrido į Abu Dabį. Lėktuve R.Namajunas dar susisiekė su mama Jolanta.

„Mes dabar lėktuve, ruošiamės pakilti. Myliu ir tave, mama“, - sakė R.Namajunas.

Lietuvių kilmės kovotoja patikino, kad pirmasis lėktuve jos užsisakytas valgis buvo ikrai: „Treniruočių stovyklos metu sudeginu labai daug kalorijų. Įprastai maitinuosi labai sveikai, bet valgau ir kai kuriuos dalykus, kurių žmonės gal ir nelaikytų sveikais. Man jų reikia tam, kad palaikyčiau svorį ir energijos lygį. Kalbant apie šį skrydį, tai pradėjau nuo ikrų.“

Į šį lėktuvą nespėjo įlipti Kamaru Usmanas, kurio kova su Gilbertu Burnsu buvo atšaukta. Visgi, nigeriečiui pavyko surasti kitą varžovą – Jorge Masvidalį. Jie abu atvyko atlikti koronaviruso testų ir trumpai prasilenkė vienas su kitu.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų