UEFA Tautų lygoje Anglija patyrė gėdingą sutriuškinimą namuose

visi rezultatai

Pirmadienį pralaimėjimą UEFA Tautų lygos A diviziono trečioje grupėje patyrė Anglijos rinktinė, kuri namuose net 0:4 buvo sutriuškinta šios grupės lyderių Vengrijos futbolininkų ir liko vos su 2 taškais per ketverias rungtynes.

Du pirmuosius įvarčius Vengrijos rinktinei pelnė Rolandas Sallai (16‘ ir 70‘), po kartą pasižymėjo Zsoltas Nagy (80‘) ir Danielis Gazdagas (89‘).

Anglijos rinktinė rungtynes užbaigė dešimtyje, nes 82-ą minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Johnas Stonesas.

Anglijos rinktinę nušvilpė ir savi sirgaliai. Tai yra skaudžiausias anglų pralaimėjimas namuose nuo pat 1928-ųjų metų.

Anglijos rinktinės kapitonas Harry Kane‘as „Cannel 4“ po rungtynių sakė, kad dabar nėra laikas panikuoti: „Pirmoje pusėje sukūrėme pakankamai progų pelnyti įvartį, tačiau nepavyko. Antroji pusė tiesiog nepriimtina, bet dabar ne laikas panikuoti. Dabar laikas pakelti galvas ir sugrįžti stipresniems“.

Šioje grupėje triuškinančią nesėkmę patyrė Italijos rinktinė, kuri net 2:5 pralaimėjo Vokietijos futbolininkams.

Trečią pergalę per ketverias rungtynes A diviziono ketvirtoje grupėje iškovojo Nyderlandai, kurie 3:2 palaužė Velso rinktinę.

Nyderlandai pirmavo 2:0, kai pasižymėjo Noa Langas (17‘) ir Cody Gakpo (23‘), tačiau vos po trijų minučių Brennanas Johnsonas (26‘) sušvelnino skirtumą iki minimalaus.

70-ą minutę į aikštelę buvo mestas Garethas Bale‘as, o jau per pridėtą laiką G.Bale‘as realizavo 11 metrų baudinį ir išlygino rezultatą.

Visgi lygiosiomis Velsas džiaugtis negalėjo ir vos po minutės Memphis Depay vėl išvedė Nyderlandus į priekį ir garantavo jiems pergalę.

Toje pačioje ketvirtoje grupėje Belgija 1: 0 įveikė Lenkiją.

B divizione Škotija 4:1 nugalėjo Armėniją, o Ukraina ir Airija sužaidė lygiosiomis 1:1.

Trečiojoje B diviziono grupėje Bosnija ir Hercegovina 3:2 palaužė Suomiją, o Juodkalnija 3: 0 įveikė Rumuniją,

Tuo tarpu pirmojoje diviziono grupėje lieuviai svečiuose 0:2 pralaimėjo turkams, o Liuksemburgas ir Farerų salos išsiskyrė taikiai 2:2.

D diviziono 1 grupėje toliau puikiai žaidžia Latvijos rinktinė, kuri šįsyk svečiuose 2:0 įveikė Lichtenšteiną. Abu įvarčius latviams pelnė V. Gutkovskis (20 ir 28 min.). Latviams tai buvo ketvirta pergalė iš tiek pat galimų.

Kitose grupės rungtynėse Moldova namie 2:1 pranoko Andorą.