UEFA svarsto, kokias sankcijas taikyti „Superlygos“ iniciatoriams

Grandiozinis Europos futbolo „Superlygos“ projektas greitai žlugo po to, kai praktiškai visų jame norėjusių dalyvauti klubų sirgaliai ėmė rengti masinius protestus, o lygos idėją kritikavo tiek pačių klubų treneriai, tiek žaidėjai.

„The Guardian“ teigimu, UEFA iki šiol ieško būdų, kaip nubausti „Superlygos“ idėją palaikiusius klubus. Pranešama, kad naujuoju Europos klubų asociacijos vadovu jau buvo išrinktas PSG prezidentas Nasseras El-Khelaifi.

PSG buvo vienas iš nedaugelio didžiųjų Europos klubų, kurie atsisakė dalyvauti „Superlygos“ projekte. N.El-Khelaifi šiame poste pakeis „Juventus“ vadovą Andrea Agnelli, kurį UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas neseniai išvadino „gyvate“.

Spėliojama, kad kai kuriems klubams gali būti uždrausta dalyvauti kito sezono Čempionų lygoje. Taip pat svarstoma apie pokyčius nuo 2024 m. įsigaliosiančiame formate, panaikinant ankstesnių rezultatų skaičiavimą kaip vieną iš faktorių, skirstant klubus.

Tiesa, visa tai kol kas yra tik kalbų lygmenyje. Neatmetama galimybė, kad UEFA apsiribos tik griežtais įspėjimais.

„Superlygos“ iniciatorius Florentino Perezas dar neseniai skundėsi, kad žino, kiek uždirba LeBronas Jamesas, tačiau A.Čeferino uždarbis net ir jam yra paslaptis. „Calcio & Finanza“ neseniai pranešė, kad A.Čeferinas už praėjusį sezoną uždirbo 2,19 mln. eurų. Tai – net 450 tūkst. eurų daugiau nei užpraėjusiame sezone.

Kol futbolo funkcionieriai aiškinasi santykius tarpusavyje, „Superlygos“ klubų fanai jaučiasi išduoti ir reikalauja, kad atsakingi asmenys sulauktų sankcijų. Štai ketvirtadienį ryte į protestą rinkosi „Man United“ gerbėjai.

Jie pareikalavo, JAV milijardieriai Glazeriai parduotų komandą naujiems savininkams ir kurį laiką blokavo patekimą į klubo treniruočių bazę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų