UEFA Čempionų lygoje sužaistos dvejos rungtynės, po kurių du klubai užsitikrino vietą atkrintamosiose – „Napoli“ šventė ketvirtą iš eilės pergalę, o Madrido „Atletico“ vėl prarado taškus.

A grupės mače „Napoli“ namie 4:2 (2:0) nugalėjo Amsterdamo „Ajax“ ir užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Italai mačą pradėjo uraganiniu stiliumi – 4-ąją minutę pasižymėjo Hirvingas Lozano, 16-ąją – Giacomo Raspadori.

Po pertraukos „Ajax“ sumažino atsilikimą, kai 49 min. įvartį pelnė Davy Klaassenas, bet džiaugsmas ilgai netruko. 62 min. teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Khvicha Kvaratskhelia – 3:1.

Dar vienas 11 m baudinys, tik jau į „Napoli“ vartus, skirtas 83 min. – neklydęs Stevenas Bergwijnas vėl sušvelnino atsilikimą, bet tašką padėjo Victoras Osimhenas, pelnęs ketvirtą „Napoli“ įvartį 89 min.

Italų klubas per keturis turus yra iškovojęs visas pergales ir surinkęs 12 taškų ramiai lyderiauja grupėje. „Ajax“ su 3 taškais – trečias.

B grupės mače Madrido „Atletico“ namie nesugebėjo įveikti mažumoje žaidusių „Club Brugge“ futbolininkų – 0:0.

Belgai žaisti dešimtiese liko 82 min., kai antrą geltoną kortelę gavo Kamalas Sowahas.

Po keturių turų „Club Brugge“ su 10 taškų tvirtai pirmauja B grupėje ir taip pat jau turi bilietą į aštuntfinalio etapą. „Atletico“ su 4 taškais yra antras, bet gali kristi žemyn, kai rungtynes sužais likusios grupės ekipos.