Bazelyje (Šveicarija) tęsiasi Europos sportinės gimnastikos čempionatas. Ketvirtadienį vyrų atranką sėkmingai įveikė Europos čempionas ir Europos žaidynių nugalėtojas Robertas Tvorogalas.

Daugiakovėje lietuvis surinko 81.831 balo, užėmė 9-ą vietą ir užtikrintai pateko tarp 24 finalo dalyvių. Įvertinus kvotas vienai šaliai, R.Tvorogalas pakilo į 7-ą vietą tarp finalo dalyvių, mat jį aplenkė net 4 rusai, o vienai šaliai finale gali atstovauti daugiausiai 2 sportininkai. Tomas Kuzmickas užėmė 34-ą vietą (77.265) ir liko mažiau nei per 1 balą nuo finalo, o Ernestas Liaškinas buvo 67-as (67.664).

Daugiakovės atrankoje visas tris pirmąsias vietas užėmė rusai – Nikita Nagornij (87.097), Davidas Beliavskij (85.398) ir Aleksandras Karcevas (84.731). Tiesa, pastarojo dėl kvotų finale nebus.

Atskirose rungtyse lietuviai tarp 8 geriausių sportininkų nepateko, todėl finaluose nedalyvaus. Arčiausiai tikslo buvo R.Tvorogalas pratimuose ant lygiagrečių. Ten lietuvis surinko 14.433 balo, užėmė 13-ą vietą ir liko per 0.233 balo nuo finalo.