Antradienį Kaune vyko Lietuvos vyrų sportinės gimnastikos suaugusiųjų taurės varžybos ir atskirų prietaisų čempionatas. Čia visiškai dominavo kelialapį į Tokijo olimpines žaidynes turintis Europos žaidynių nugalėtojas ir Europos čempionas Robertas Tvorogalas.

Daugiakovėje R.Tvorogalas surinko 76,95 balo ir laimėjo Lietuvos taurę. Antras buvo Ernestas Liaškinas (69), trečias – talentingasis Gytis Chasažyrovas (67,3).

Atskirų pratimų čempionate R.Tvorogalas susižėrė visus 6 aukso medalius. Jis laimėjo laisvuosius pratimus (13), pratimus ant arklio (13,4), pratimus ant žiedų (12,4), atraminius šuolius (12,6), pratimus ant lygiagrečių (12,4) ir pratimus ant skersinio (13,2).

Tomas Kuzmickas laimėjo 3 sidabro medalius, Titas Kuzmickas – 2 sidabro ir 1 bronzos medalius, E.Liaškinas – 1 sidabro ir 4 bronzos medalius, o G.Chasažyrovas – 1 bronzos medalį.