Londono „Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygos šio sezono paskutinėse rungtynėse 5:0 sutriuškino „Norwich City“ futbolininkus ir finišavo ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, kuri leis kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje.

Dejanas Kulusevskis 16-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Milotas Rashica 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Harry Kane‘as 32-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Heungas Min Sonas 61-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau vartininkas Timas Krulis meistriškai atrėmė kamuolį.

D.Kulusevskis 65-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

H.Min Sonas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo du įvarčius šiame susitikime, o „Tottenham“ šventė pergalę rezultatu 5:0.

Tuo tarpu kitame susitikime „Arsenal“ klubas 5:1 sutriuškino Liverpulio „Everton“ futbolininkus. „Kanonieriai“ finišavo penktoje turnyrinės lentelės vietoje, o tai reiškia, jog pastarieji kitą sezoną varžysis UEFA Europos lygoje.

Gabrielis Martinelli 27-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Eddie Nkeitah 31-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ ekipos pranašumą 2:0.

Donny van de Beekas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Cedricas 56-ąją minutę galingu smūgiu nuginklavo vartininką ir padidino „kanonierių“ pranašumą šiose rungtynėse 3:1.

Gabrielis 59-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į vartus ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

Martinas Odegaardas 82-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo jau net 5:1.

Tuo tarpu „Chelsea“ klubas namuose 2 – 1 įveikė „Watford“ futbolininkus, finišavo trečioje turnyrinės lentelės vietoje ir kitą sezoną žais UEFA Čempionų lygos grupių etape.

Kai Havertzas 11-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė „Chelsea“ šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Tomas Cleverley 25-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Joao Pedro 49-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Edouardas Mendy meistriškai atrėmė kamuolį.

Danas Goslingas 87-ąją minutę smūgiu galva tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Rossas Barkley rungtynių pabaigoje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išplėšė „Chelsea“ ekipai pergalę 2:1.