„AC Milan“ klubas Italijos „Serie A“ lygos paskutinėse šio sezono rungtynėse 3 – 0 sutriuškino „Sassuolo“ futbolininkus ir iškovojo čempionų titulą.

• „AC Milan“ iškovojo „Serie A“ lygos titulą 20 kartą klubo istorijoje.

Olivieris Giroud 17-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „AC Milan“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Sandro Tonali 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andrea Consigli sėkmingai atrėmė kamuolį.

O.Giroud 32-ąją minutę dar kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Franckas Kessie 36-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir rungtynių rezultatas tapo 3:0.

Zlatanas Ibrahimovičius 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Iš varžovų gynybos išsilaisvinęs Davide’as Calabria 90-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Giacomo Satalino.

Tuo tarpu „Inter“ klubas paskutinėse sezono rungtynėse 3:0 nepaliko šansų „Sampdoria“ futbolininkams ir finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.

Ivanas Perišičius 49-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Joaquinas Correa 55-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Netrukus pastarasis dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo jau 3:0.

Lautaro Martinezas 69-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.