Įspūdingai iš toli atakavusi „Šiaulių-7bet“ (10/6) komanda užtikrintai atrodė antrojoje rungtynių dalyje ir taip pasiekė pergalę „Betsafe-LKL“.

Antano Sireikos auklėtiniai namie 97:85 (26:29, 23:16, 29:21, 19:19) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (5/10).

Dzūkams tai ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui „Betsafe-LKL“. Tiesa, iki tol alytiškiai įveikė šiauliečius visus tris kartus šį sezoną.

„Šiauliai-7bet“ pataikė net 19 tolimų metimų iš 36 – tai naujas sezono pataikytų tritaškių rekordas „Betsafe-LKL“. Iki šiol jis priklausė Kauno „Žalgiriui“ (18). Beje, Šiaulių klubui tai geriausias pasiekimas istorijoje.

Rungtynės prasidėjo labai lygiai, o „Šiauliai-7bet“ turėjo vieną ryškų lyderį – Nemanja Bezbradica vos per 6 minutes ant parketo pelnė 15 taškų, kas buvo jo karjeros rekordas „Betsafe-LKL“. Dzūkai pradėjo po truputį tolti antrojo kėlinio pradžioje (36:29), bet Giedrius Staniulis ir Paulius Danusevičius greitai lygino rezultatą – 36:36.

Įtampa rungtynėse išliko, nors po didžiosios pertraukos „Šiauliai-7bet“ atrodė vis solidžiau, pataikė tris tolimus metimus ir taip pabėgo 64:51. Jei kitoje aikštės pusėje J. Furmanavičius bandė švelninti rezultatą, tai jam atsaką turėjo Jonathanas Elmore’as – 67:54. „Dzūkija“ priartėjo per 10 taškų (62:72), bet užsikūrę šiauliečiai tolimais metimais ėmė žlugdyti svečius.

Skirtumas tapo beveik triuškinamas (90:72) ir rungtynes šeimininkai laimėjo užtikrintai.

Šiame mače netrūko rekordų. Dylanas Frye’us pelnė 21 tašką ir taip gerino sezono rezultatyvumo rekordą, N. Bezbradica darė tą patį, įmetęs 20 taškų bei surinkęs 26 naudingumo balus.

Donatas Sabeckis buvo netoli karjeros naudingumo rekordo, tiesa, jo nesiekė ir gerino tik sezono skaičius. Jo sąskaitoje – 14 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų ir 31 naudingumo balas.

Kiek kukliau atrodė, bet taip pat sezono skaičius fiksavo Artūras Jomantas – 15 taškų, 6 atkovoti kamuoliai ir 13 naudingumo balų. Visi šie rodikliai veteranui geriausi sezone.

„Šiauliai-7bet“: Nemanja Bezbradica 20 (4/5 trit.), Jonathanas Elmore’as 18 (7 rez. perd.), Donatas Sabeckis 14 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Eimantas Stankevičius 12, Isaiah Armwoodas 10.

„Dzūkija“: Dylanas Frye’us 21 (6/10 trit..), Artūras Jomantas 15 (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis ir Joshua Newkirkas – po 12, Adamas Lapeta 10 (9 atk. kam.).