Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 6:1 pažemino „Manchester United“ futbolininkus.

Bruno Fernandesas jau 2-ąją minutę sėkmingai realizavo Anthony Martialio uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Grubia gynėjų klaida pasinaudojęs Tanguy‘us Ndombele 4-ąją minutę nuginklavo Davidą De Gea ir išlygino rezultatą 1:1.

Puikaus Harry Kane’o perdavimo sulaukęs Heungas Min Sonas 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

„Raudonųjų velnių“ problemos dar labiau sustiprėjo, kai 29-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Anthony Martialis. Prancūzas atsakė smūgiu į kaklą Erikui Lamelai, kuris pirmasis trenkė varžovui baudos aikštelėje. Visgi „Tottenham“ futbolininkas šioje situacijoje buvo nubaustas tik geltona kortele.

Netrukus grubiai kamuolį perduodamas suklydo Ericas Bailly, o tuo pasinaudojęs Harry Kane‘as nubaudė varžovus tiksliu smūgiu ir padidino svečių pranašumą 3:1.

H.Min Sonas 37-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo D.De Gea ir rezultatas tapo 4:1.

Serge’as Aurieras 51-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo nepadorus 5:1.

H.Kane‘as 79-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos, o „Tottenham“ iškovojo įspūdingą pergalę 6:1.