„Leeds Utd“ atėmė taškus iš „Man City"

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Leeds Utd“ ir „Manchester City“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Kevinas De Bruyne 4-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, pastarasis sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Net keletą varžovų suklaidinęs Raheemas Sterlingas 17-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Philas Fodenas 39-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Rodrigo antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bernardo Silva atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir svečių ataka nutrūko.