Londono „Tottenham“ klubas Vokietijoje vykusiame „Audi Cup“ turnyro finale po baudinių serijos 3:2 įveikė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Erikas Lamela 19-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Christianas Eriksenas 59-ąją minutę puikiu smūgiu padvigubino Anglijos klubo persvarą 2:0.

„Bayern“ atakos smaigalyje atsidūręs Jannas-Fiete Arpas vos po dviejų minučių nuginklavo vartininką ir sušvelinino rezultatą 1:2.

Alphonso Daviesas 81-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš toli išlygino rezultatą 2:2.

Nė vienai komandai per pagrindinį laiką daugiau pasižymėti nepavyko, todėl santykius teko aiškintis baudinių serijos metu. „Tottenham“ realizavo 6 iš 7 smūgių, tuo tarpu „Bayern“ vienu mažiau – 5 iš 7.