Tomas Pačėsas: buvom prie raudų sienos nuvažiavę, dabar eisim pas Palmirą

„Manau, kad esame pajėgesni už šitą komandą. mes privalėjome išeiti“, – tokią nuomonę po pasitraukimo iš Europos taurės turnyro turėjo „Lietuvos ryto“ strategas Tomas Pačėsas. Jo auklėtiniai 86:84 laimėjo prieš Sankt Peterburgo „Zenit“, tačiau į kitą etapą juos būtų išsiuntusi pergalė 9 ar daugiau taškų.

47

„Nusprendėm, kad eisim pas Palmirą ir klausim, kada mums baigsis traumos“, – ironizavo Tomas Pačėsas, kuris visos spaudos konferencijos metu neleido sau nei labai juokauti, nei kalbėti apie galimus pozityvius dalykus.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Lietuvos rytas“ – „Zenit“

Tomas Pačėsas visą kaltę prisiėmė sau ir sakė, kad tai jis kaltas dėl pralaimėjimo namuose prieš „Hapoel“, dėl nenusisekusių rungtynių šiandien ir nesugebėjimo nuteikti savo komandos.

Artūras Jomantas rungtynių dienos ryte pasijuto blogai ir buvo išvestas į ligoninę, kur jam buvo išoperuotas apendicitas. „Buvom nuvažiavę prie raudų sienos, sukalbėjom viską. Gudaičio netekom prieš tai, dabar prieš lemiamas rungtynes – Jomanto“, – vėl ironiškai kalbėjo strategas.

Apie pozityvius dalykus nekalbėjęs treneris sakė, kad yra labai sunku ieškoti kažko gero, kai komanda iškrenta iš turnyro: „Mes tuo nesidžiaugiam. Privalėjom išeiti į kitą etapą. „Lietuvos rytas“ yra tas klubas, kuris turi ir penkiese likęs sužaisti ir kovoi.“

Tomas Pačėsas prasitarė ir tuo, kad ne viskas sekėsi komplektuojant komandą, mat klubas buvo labai arti susitarimų su garsiais Europos krepšininkais, tačiau vis kažko pritrūko. Dėl to ir liko skylių gynėjų linijoje.

Apie savo lyderį Davidą Loganą, kurį supa gandai apie persikėlimą į Italiją, T. Pačėsas kalbėjo: „Jis su visu šituo ažiotažu sužaidė nuostabias rungtynes.“

O štai apie Deivido Gailiaus būseną treneris daug kalbėti nenorėjo. Neaišku ir ar daktarai surado žaidėją užklupusią ligą. „Jam tikrai kažkas negerai. Aš nematęs, kad žmogus taip radikaliai pasikeistų. Mes niekur jo negalim panaudoti“, – kalbėjo Tomas Pačėsas.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų