Tendencija: taurę laimėjęs „Lietuvos rytas“ taps ir LKL čempionu?

Vilniaus „Lietuvos rytas“ sekmadienį po šešerių metų pertraukos susigrąžino pirmąjį trofėjų. Vilniečiai į viršų kėlė Karaliaus Mindaugo taurę. Didžiausia likusios sezono dalies intriga – ar Tomas Pačėsas su savo auklėtiniais pagaliau taps ir LKL čempionais. Istorija rodo, kad tokia tikimybė labai didelė.

Aritmetika paprasta: taurės nugalėtojais tapusios komandos tais pačiais metais triumfuodavo ir LKL pirmenybėse.

Du pirmuosius kartus 2007 ir 2008 metais visus titulus susižėrė Kauno „Žalgiris“, 2009 ir 2010 m. – „Lietuvos rytas“, 2011 ir 2012 m. – vėl „Žalgiris“.

Tik prieniškiai du kartus sujaukė šią aritmetiką, kai taurės savininkais tapo 2013 („Žalgiris“ ir „Lietuvos rytas“ turnyre nežaidė) ir 2014 (žaidė ir „Žalgiris“, ir „Lietuvos rytas“) metais, bet nacionalinio čempionato trofėjaus neiškovojo.

Pernai, kai taurę susigrąžino „Žalgiris“, jis tapo ir LKL čempionu.

Beje, kai taurės savininkai keitėsi 2007-2010 m., vieta reguliariajame sezone čempionato baigčiai neturėjo. T.y. jei reguliarųjį sezoną laimėdavo „Žalgiris“, nebūtinai iškovodavo ir čempionų titulą. Ir atvirkščiai.

REKLAMA

Šiuo metu reguliariajame sezone pirmauja „Žalgiris“, kuris turėtų įgyti namų aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose. Net jei ir „Lietuvos rytas“ laimės likusią tarpusavio dvikovą, gali ir nepavyti žalgiriečių, nes šie turi trimis pergalėmis daugiau.

„Žalgiris“ su „Lietuvos rytu“ dar susitiks balandžio 17-ąją.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų