Teisėjų sprendimas: Maxas Verstappenas kaltas dėl avarijos su Lewisu Hamiltonu

Sekmadienį greičiausioje „Formulės 1“ trasoje – Moncoje – vyko 14-osios sezono lenktynės (Italijos GP), kurias paženklino čempionato lyderių – olando Maxo Verstappeno („Red Bull“) ir brito Lewiso Hamiltono („Mercedes“) – avarija.

L.Hamiltonas bandė pasinaudoti tuo, kad M.Verstappenas sugaišo daug laiko boksuose ir pats pasuko keistis padangų. Tiesa, brito sustojimas irgi nebuvo pats geriausias, todėl jis į trasą grįžo prie pat olando. M.Verstappenas nebuvo linkęs paleisti pagrindinio konkurento ir agresyviai kovojo su juo dėl pozicijos. Galiausiai sportininkai susidūrė, o M.Verstappeno bolidas pakilo į orą ir „pakibo“ ant L.Hamiltono „Mercedes“. Sportininkai taip ir liko įstrigę žvyre ir baigė savo lenktynes, o trasoje pasirodė saugos automobilis.

Po lenktynių pilotai buvo pakviesti į teisėjų kambarį, kur išdėstė savo pozicijas. L.Hamiltonas aiškino, kad buvo priekyje varžovo ir paliko jam vietos įsukti į posūkį. Tuo tarpu M.Verstappenas įrodinėjo, kad britas jį spaudė, privertė užvažiuoti ant kelkraščio ir nepaliko jam vietos.

Teisėjai daugiau nei valandą nagrinėjo šį epizodą, kol padarė išvadą, kad dėl avarijos yra kaltas M.Verstappenas. Olandui skirta 3 starto pozicijų bauda, kuri įsigalios artimiausiose lenktynėse Rusijoje.

Bendroje čempionato įskaitoje M.Verstappenas (226,5 tšk.) išlaikė 5 taškų pranašumą prieš L.Hamiltoną (221,5). 15-osios sezono lenktynės – Rusijos GP – rugsėjo 26-ą dieną vyks Sočyje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų