Antrąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos C grupėje iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai, kurie antrojo turo rungtynėse svečiuose 91:90 (23:22, 30:19, 23:25, 15:24) palaužė pergalių kol kas neturinčią Liublianos „Olimpija“ komandą.

Pirmajame kėlinyje kova aikštėje vyko taškas į tašką, tačiau beveik visą laiką priekyje buvo svečiai iš Ispanijos, nors jų maksimali persvara tesiekė keturis taškus. Visgi antrajame ketvirtyje ėmė ryškėti „Tau Ceramica“ klubo pranašumas, kuris po Mirzos Teletovičiaus tolimo metimo besibaigiant antrajam kėliniui tapo dviženklis - 49:39.

Po didžiosios pertraukos visą laiką ir toliau pirmavo Vitorijos klubas, tačiau ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams trumpam buvo pavykę grąžinti intrigą. „Olimpija“ krepšininkai laimėjo keturių minučių atkarpą 9:2 ir „Tau Ceramica“ persvara sumažėjo iki septynių taškų - 82:75. Visgi Tiago Splitteris netrukus galingai įdėjo kamuolį iš viršaus su varžovo pražanga, atstatė dviženklį Vitorijos klubo pranašumą (85:75).

Nepaisant dviženklės persvaros, rungtynių pabaiga „Tau Ceramica“ komandai susiklostė ganėtinai sunkiai. Likus žaisti dvi minutes Mirza Begičius pataikė iš po krepšio ir komandas teskyrė vos du taškai - 85:83. Negana to, Jonathanas Wallace'as likus žaisti kiek mažiau nei minutę tolimu metimu po labai ilgos pertraukos išvedė „Olimpija“ klubą į priekį - 90:89.

Pergalę „Tau Ceramica“ klubui lėmė M.Teletovičiaus dvitaškis. Nors „Olimpija“ dar turėjo galimybę iškovoti pergalę, tačiau paskutinis Vlado Ilievski tolimas metimas tikslo nepasiekė.

„Olimpija“: S.Ožboltas 18, M.Miličius 16, M.Begičius ir V.Ilievski - po 15, J.Wallace'as 11, V.Golubovičius 8.

„Tau Ceramica“: M.Teletovičius 18, T.Splitteris 16, I.Rakočevičius 13, F.San Emeterio 12, P.Prigioni 10 (5 per. kam.), M.Shakuras 9, W.McDonaldas 8.