mirzos teletovičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mirzos teletovičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mirzos teletovičiaus“.

Mirzos Teletovičiaus pamokslai pravirkdė jaunąjį Dzananą musa

„EuroBasket 2017” atrankoje susitiko Rusijos ir Bosnijos ir Hercogovinos komandos. Rusai šventė pergalę, tačiau rungtynių pabaigoje akys krypo į Mirzos Teletovičiaus ir Dzanano Musa konfliktą. 17-metis „Cedevita” klubo žaidėjas D. Musa yra tikriausiai ryškiausia savo amžiaus Europos krepšinio žvaigždė. Paskutinę rungtynių minutę jaunuolis apsižodžiavo su varžovų vidurio puolėju Timofejum Mozgovu dėl esą netinkamos ruso gynybos.
2016-09-11

„Tau Ceramica“ tik paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę Liublianoje

Antrąją pergalę iš eilės ULEB Eurolygos C grupėje iškovojo Vitorijos „Tau Ceramica“ krepšininkai, kurie antrojo turo rungtynėse svečiuose 91:90 (23:22, 30:19, 23:25, 15:24) palaužė pergalių kol kas neturinčią Liublianos „Olimpija“ komandą. Pirmajame kėlinyje kova aikštėje vyko taškas į tašką, tačiau beveik visą laiką priekyje buvo svečiai iš Ispanijos, nors jų maksimali persvara tesiekė keturis taškus.
2008-10-31

A. Trifunovičius „Reikia surasti tokių pralaimėjimų priežastį“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai šiandien pradėjo Eurolygos antrojo etapo E grupės 2 ratą. Deja, revanšas Vitorijos „Tau Ceramicai“ išvykoje nepavyko. Vilniečiai po labai atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 87:84 (28:26, 22:17, 19:27, 17:15). "Tau Ceramica" tapo pirmąja komanda, užsitikrinusia vietą ketvirtfinalyje.