Savaitgalį, birželio 12-13 dienomis Bikernieki trasoje, Rygoje įvyko pasaulio šonaslydžio čempionatas – „FIA Intercontinental Drifting CUP“. Tarp pasaulinio lygio sportininkų ir vienas lietuvis, šonaslydininkas Benediktas Čirba.

Čempionato kvalifikacijoje lietuvis parodė stulbinantį rezultatą. Antrojo kvalifikacijos važiavimo metu B. Čirba surinko 90 taškų ir užsitikrino 4-ą poziciją galutinėje lentelėje. Tai sportininkui padėjo patekti tiesiai į TOP16 kovas. Viso čempionate varžėsi 28 dalyviai.

Sekmadienį vykusiose finalinėse kovose lietuvis nuskynė dar vieną pergalę – įveikė rusą A. Tsaregradtsev ir pateko į TOP8.  Vis tik, lemiamoje kovoje dėl patekimo į finalinį ketvertuką fortūna nuo lietuvio nusisuko – padangų protektoriaus neužteko pavyti trasos šeimininkui, latviui Nikolass Bertans. Benediktas Čirba galutinėje pasaulio šonaslydžio čempionato lentelėje užėmė 7-ą vietą.

„FIA Intercontinental Drifting CUP“ varžybose pergalės laurus nuskynė daugkartinis Europos čempionas,  airis James Deane.  Antrasis liko latvis Nikolass Bertans, o trečioji vieta atiteko su Benediktu Čirba „Liqui Moly“ komandą čempionate atstovavusiam ukrainiečiui Max Miller.

Čempionate buvo apdovanoti ne tik geriausi lenktynininkai, bet ir stipriausios komandos. Pergale džiaugėsi ir „Liqui Moly“ komandos atstovai: lietuvis Benediktas Čirba, ukrainietis Max Miller ir čekas Michal Reichert. Komanda pasaulio šonaslydžio čempionate iškovojo garbingą – 3-čią vietą. Pirmoji vieta atiteko latvių komandai „VIADA Latvija“, antroji – „Aimol racing“ komandai.