Talentingam CS:GO lietuviui atstovaujanti agentūra atsidūrė „Manchester United“ trenerio rankose

Anglijos „Premier” lygoje rungtyniaujančios „Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras ir sporto agentas Jimmas Solbakkenas tapo Norvegijos esporto agentūros ULTI savininkais.

Pasak pranešimų, tiek O. G. Solskjaeras, tiek J.Solbakkenas įsigijo 12,5 procentų agentūros akcijų. Daugiau finansinių detalių apie sandorį neskelbiama.

„Esportas tapo didesniu nei kas nors drįso pagalvoti prieš dvejus metus. Jis sporto pasauliui suteikia dar daugiau spalvų ir džiaugsmo. Tai yra labai greitai auganti rinka, o „ULTI Agency“ turi didelių planų. Toliau aktyviai ieškosime žaidėjų ir stengsimės juos atstovauti kuo įmanoma geriau.“

Nors „ULTI Agency“ yra ganėtinai jauna agentūra — gyvuoja šiek tiek daugiau nei pusmetį - jos rate jau yra nemažai talentingų esporto žaidėjų, ypač „Counter-Strike: Global Offensive“ disciplinoje.

Vienas iš tų talentų — 20-metis lietuvis Rokas „EspiranTo“ Milašauskas, netrukus prisijungsiantis prie paslaptimis apgaubtos naujos komandos, sudarytos iš puikiai visame pasaulyje žinomų žaidėjų. Daugiau apie tai galite skaityti paspaudę šią nuorodą.

Per savo karjerą „EspiranTo“ vien CS:GO turnyruose uždirbo beveik 90 tūkst. dolerių. Pagal šį rodiklį CS:GO disciplinoje R.Milašauskui neprilygsta nė vienas tautietis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų