Lietuvos ledo ritulio čempionate įvyko dviejų turnyrinės lentelės lyderių akistata.

Ketvirtadienį Vilniaus „Pramogų“ arenoje ant ledo susitiko čempionato lyderė „7bet-Hockey Punks“ komanda bei artimiausi jų persekiotojai „Kaunas City“ atstovai. Itin sėkmingai rungtynes pradėjusi sostinės komanda iškovojo pergalę 7:2, po kurios „pankai“ dar labiau sustiprino savo pozicijas kovoje dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone.

Rungtynės startavo tiesiog idealiai gausiai žiūrovų palaikomiems „7bet-Hockey Punks“ atstovams. Sužaidus vos 33 sekundes krito pirmasis įvartis į svečių iš Kauno vartus, o vos po 128 sekundžių nuo rungtynių starto vilniečiai savo persvarą dar ir padvigubino. Pirmasis pasižymėjo Tadas Kumeliauskas (00:33, rez. perd. Rolandas Aliukonis, Aivaras Bendžius), o vėliau tiksliai iššovė ir Martynas Miliūnas (02:08, rez. perd. Denisas Kuzminovas).

Negana to, įpusėjus kėliniui įvartį pelnė ir Ilja Četvertakas (09:15, rez. perd. Laisvydas Kudrevičius, Rokas Bacevičius), po kurio „Kaunas City“ treneris buvo priverstas prašyti pertraukėlės.

Po nesėkmingo starto kauniečiams pavyko atsitiesti ir dar pirmajame kėlinyje Kirilas Danilenka (13:24, rez. perd. Igoris Goleščikhinas, Vytautas Jagelavičius) tiksliai užbaigė ataką, o prasidėjus antrajam kėliniui sumaištimi prie varžovų vartų pasinaudojo „Kaunas City“ puolėjas Paulius Grybauskas (21:51, rez. perd. Ignotas Ragas, Damiras Šafeevas) sušvelnindamas oponentų pranašumą iki minimumo.

Galutinai rungtynių baigtį nusprendė T. Kumeliauskas: patyręs puolėjas antrajame kėlinyje pasižymėjo dar du kartus (28:54, rez. perd. Ernestas Trukšnys, A. Bendžius ir 29:21, rez. perd. A. Bendžius, Edgaras Rybakovas), o fantastišką pasirodymą jis užbaigė rungtynių finiše pelnydamas ir ketvirtąjį savo įvartį (58:08, rez. perd. Mauras Baltrukonis, E. Rybakovas). Be savojo įvarčio neliko ir puikią formą šių metų pradžioje demonstruojantis „7bet-Hockey Punks“ puolėjas Laisvydas Kudrevičius (42:15, rez. perd. Dino Mukovozas, I. Četvertakas).

Po šios pergalės „7bet-Hockey Punks“ komanda padidino savo persvarą nuo artimiausių varžovų iki 9 taškų. Tiesa, 2-3 vietomis TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate besidalijančios „Energijos“ ir „Kaunas City“ komandos dėl atidėtų tarpusavio rungtynių yra sužaidusios vienu susitikimu mažiau nei vilniečiai ir dar galės sumažinti savo deficitą iki čempionato lyderių.

Šį savaitgalį TOPsport Lietuvos čempionate bus sužaistos dar trejos rungtynės, o pirmosios įvyks jau penktadienį, kai 20:15 val. Elektrėnų ledo rūmuose susitiks „Energijos“ ir „HC Klaipėdos“ ekipos.