Latvijos olimpinė delegacija Tokijo žaidynėse ir toliau džiugina savo sirgalius puikiais rezultatais – antradienį bronzos medalį iškovojo sunkiaatletis Arturas Plesniekas.

Vyrų svorio kategorijoje iki 109 kg A.Plesniekas po rovimo rungties su 180 kg rezultatu buvo tik 6-as, tačiau stūmimo rungtyje pasirodė kur kas geriau.

Tris sėkmingus bandymus atlikęs A.Plesniekas iškėlė 230 kg, dvikovėje surinko 410 kg ir vos 1 kg aplenkė į 4-ą vietą nukritusį rusą Timurą Nanijevą (409).

Auksą iškovojo uzbekas Akbaras Djurajevas (430), o sidabrą pelnė armėnas Simonas Martirosijanas (423). Toje pačioje svorio kategorijoje dalyvavęs Arnas Šidiškis su 343 kg užėmė 11-ą vietą.

Netrukus Latvija sulaukė puikių naujienų ir iš paplūdimio tinklinio aikštelės. Ten Anastasija Kravčenoka ir Tina Graudina 2:1 (21:13, 18:21, 15:11) nugalėjo kanadietes Heather Barnsley ir Brandie Wilkerson bei pateko į pusfinalį. Kitas savo varžoves latvės sužinos kiek vėliau.

Latvija Tokijuje jau turi ir aukso – olimpiniais čempionais tapo šalies vyrų 3x3 krepšinio rinktinė.