Sekmadienį Lietuvos moterų rankinio rinktinė tęsė 2022 m. Europos čempionato atrankos antrojo etapo pirmosios grupės kovas. Ketvirtojo turo rungtynėse lietuvės išvykoje net 18:34 (10:12) pralaimėjo šveicarėms ir prarado viltis patekti į čempionatą.

Rungtynių pradžioje lietuvės kurį laiką buvo priekyje (2:1, 3:2, 4:3, 5:4) ir praktiškai visą pirmąjį kėlinį rimtai priešinosi šeimininkėms. Beveik pusę antrojo kėlinio lietuvės dar išlaikė viltis pakovoti dėl pergalės, nors ir turėjo 3 įvarčių deficitą (15:18).

Didžiosios problemos prasidėjo kiek vėliau, kai mūsiškės daugiau nei 8 min. nepelnė nė įvarčio. Šveicarės per tą laiką spurtavo 8:0 ir susikrovė triuškinantį pranašumą.

Nuaidėjus sirenai šveicarės atliko pergalės šokį, nes pirmą kartą istorijoje pateko į Europos čempionatą.

Lietuva: Simona Kolosovė 9 įvarčiai, Audinga Kniubaitė 3, Dovilė Ilčiukaitė 2, Viltė Lubytė 2, Rita Repečkaitė 1, Emilė Aglinskaitė 1.

Šveicarėms 12 įvarčių pelnė Kerstin Kundig, 8 tikslius metimus pridėjo Mia Emmenegger.