Fiynikso „Suns“ (13./3) tęsia pergalių seriją NBA čempionate. Monty Williamso auklėtiniai namuose 126:97 (48:28, 25:32, 27:18, 26:19) pranoko Denverio „Nuggets“ (9/8).

„Suns“ tai buvo jau net 12 pergalė iš eilės.

Visas žaidimo gijas šeimininkai jau perėmė pirmajame kėlinyje, kai iškart susikrovė 20 taškų pranašumą.

Denverio ekipai po pertraukos dar buvo pavyko priartėti iki 71:83, bet „Suns“ čia pat atsakė mini spurtu ir vėl susikrovė daugiau nei užtikrintą persvarą.

Ketvirtajam kėlinyje skirtumas ir dar labiau išaugo ir „Suns“ šventė solidžią persvarą.

„Nuggets“ ekipa šiame mače vertėsi be lyderio Nikola Jokičius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Cameronas Johnsonas, per 23 minutes pelnęs 22 taškus

Deandre Aytonas per 26 minutes pelnė 21 tašką ir atkovojo 8 kamuolius,

Pralaimėjusiems JaMychalas Greenas surinko 14 taškų bei sugriebė 8 atšokusius kamuolius.

„Suns“ Cameronas Johnsonas 22, Deandre Aytonas 21 (8 atk. kam., Devinas Bookeris 17, Jae Crowderis 15, JaVale'as McGee  ir Cameronas Payne'as po 10.

„Nuggets“: Jeffas Greenas 19, Aaronas Gordonas 16 (10 atk. kam.), JaMychalas Greenas 14, Willas Bartonas, Monte Morrisas ir Austinas Riversas (2/5 trit.) po 10.