naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

2022-ieji metai – Lietuvos futbolo šimtmečio metai. Ta proga gegužės 6–8 dienomis visoje Lietuvoje vyks daugiau nei 100 įvairių futbolo renginių ir rungtynių, kurie įtrauks futbolo bendruomenę visoje Lietuvoje.

2022-ieji metai – Lietuvos futbolo šimtmečio metai. Ta proga gegužės 6–8 dienomis visoje Lietuvoje vyks daugiau nei 100 įvairių futbolo renginių ir rungtynių, kurie įtrauks futbolo bendruomenę visoje Lietuvoje.

REKLAMA

Visų savaitgalio rungtynių transliacijas galite stebėti čia.

Šią futbolo šventę pasitinkame liūdname siaubingo karo Ukrainoje fone, tad visus renginius lydės šūkis – Vieningi su Ukraina. Renginių dalyviai išreikš palaikymą Ukrainai ir bus organizuojamos įvairios paramos rinkimo ir Ukrainos piliečių įsitraukimo akcijos.

Gegužės 6 d. šventes pradės vaikų futbolo festivaliai Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje, Mažeikiuose ir Plungėje. Taip pat bendradarbiaujant su projektu „Jaunimas gali“ ir Lietuvos Raudonuoju Kryžiumi bus surengta futbolo šventė pabėgėlių vaikams iš Ukrainos ir Afganistano „Mes pasaulio jaunimas“. Šią dieną vyks ir Merginų elitinės lygos (U-17 diviziono) turo rungtynės.

Gegužės 7 d. šventės prasidės su FC „Hegelmann“ ir Lietuvos moterų futbolo asociacijos rengiamu mergaičių futbolo festivaliu. Taip pat vyks Lietuvos moterų regioninės lygos turas, mergaičių U-13 čempionato turasLietuvos jaunimo U-19 futbolo čempionatas ir „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos (U-15U-16U-17 divizionų) turas.

REKLAMA

Gegužės 8 d. į kovas aikštelėje stos „Spark Energy“ moterų A lygos ekipos bei didelis būrys jaunųjų futbolininkų ekipų, nes vyks: Lietuvos jaunučių lygos U-14, Lietuvos jaunučių lygos U-13 (Pietų-Rytų regionoŠiaurės-Vakarų regiono), LVJUFA Pirmos lygos (U-13U-14U-15U-16U-17) varžybų turas.

REKLAMA

Didžiausias šventinių metų akcentas bus gegužės 7-oji diena. Būtent šią dieną 1922 m. įvyko didžiulė šventė futbolo mėgėjams, nes tuomet dviejose Ąžuolyno aikštėse Kaune įvyko net 4 rungtynės – po dvejas iš karto. Pirmoji 13 val. į aikštę išbėgo geltonais marškinėliais vilkėjusi LFLS 1-oji komanda ir žaliais marškinėliais su geltonu kryžiumi raudoname skyde pasipuošę pagrindinės vienuolikės šauliai.

„Norime šią datą paminėti ypatingai ir visą savaitgalį skirti tik futbolui. Šį savaitgalį bus organizuojamos futbolo rungtynės visoje Lietuvoje, nuo mažiausių futbolo mėgėjų iki senjorų, įtraukiant tiek vyrus, tiek moteris. Skatinsime futbolo bendruomenes ne tik organizuoti rungtynes, o ir padaryti tikrą futbolo šventę visai bendruomenei,“ – teigė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.  

REKLAMA

Pagrindiniu akcentu bus Hegelmann LFF taurės II etapo rungtynės, kuriose prisijungs ir Optibet A lygos klubai (viso 16 rungtynių).

Kviečiame futbolo bendruomenės narius aktyviai dalyvauti Lietuvos futbolo šimtmečio rungtynėse visoje Lietuvoje: žaisti, stebėti ir palaikyti. 

„Šie metai yra ypatingi visai futbolo bendruomenei, tad sieksime, kad juos ir paminėtų visą futbolo bendruomenė. Nuo aukščiausių lygų iki mažiausiųjų „Futboliuko“ projekto dalyvių. Šimtmečio simbolika tikrai bus matoma visose federacijos ir asociacijų veiklose, taip pat kuo daugiau futbolo bendruomenės narių įtrauksime į renginius,“ – teigė LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų