Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (5/12) ekipa patyrė skaudžią nesėkmę Eurolygoje. Vokietijos klubas svečiuose 77:91 (27:18, 15:19, 15:25, 20:29) neatsilaikė prieš vis geresnį žaidimą demonstruojančią „Valencia“ (8/9) komandą.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Mike‘as Tobey persvėrė rezultatą „Valencia“ komandos naudai (51:50), o nuo ketvirtojo kėlinio Ispanijos klubas niekada ir nebeatsiliko. Galiausiai mačo pabaigoje įgijo ir dviženklį pranašumą.

R. Giedraitis per 26 minutes pelnė 13 taškų (2/2 dvitaškių, 3/6 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Valencia“: Jordanas Loydas 19 (3/4 tritaškių), Alberto Abalde 16 (5 atk. kam.), Aaronas Doornekampas 15 (5/7 tritaškių), Mike‘as Tobey 11 (5 atk. kam.), Bojanas Dubljevičius 10 (10 atk. kam).

ALBA: Marcusas Erikssonas 14 (4/9 tritaškių), Rokas Giedraitis (3/6 tritaškių) ir Martinas Hermannssonas (5 rez. perd., 6 klaidos) po 13, Landry Nnoko 10 (8 atk. kam., 5/5 dvitaškių, 5 klaidos).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška