Nelengvą pergalę Eurolygoje iškovojo Artūro Gudaičio atstovaujama Milano „AX Armani“ (9/8) ekipa, kuri namuose 73:72 (19:17, 22:24, 14:15, 18:16) palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/13) komandą.

Likus žaisti 3 min. rezultatas dar buvo lygus (65:65), tačiau tada A. Gudaitis realizavo du baudos metimus, Andrew Albicy suklydo puolime, o Vladimiras Micovas dvitaškiu padidino italų pranašumą iki keturių – 69:65.

Kitoje atakoje Willas Thomasas prametė dvi baudas, kamuolį atkovojęs Timas Abromaitis prametė iš po krepšio, tačiau dar kartą kamuolį atsikovoję svečiai po A. Albicy tritaškio sumažino atsilikimą iki minimumo – 68:69.

Likus žaisti 1 minutę ir 35 sekundes, A. Gudaitis prametė dvitaškį, tačiau puolime taip pat suklydo A. Albicy. Po minutės pertraukėlės A. Gudaitis pelnė dvitaškį ir padidino „AX Armani“ pranašumą iki trijų taškų (71:68). Kitoje atakoje dvitaškį prametė Gustavo Ayonas, tačiau likus 13 sekundžių iš trijų taškų zonos prametė ir Luisas Scola.

Likus žaisti 3 sekundes Austinas Hollinsas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų (69:71), tačiau „Zenit“ kamuolio neatsikovojo, prasižengė prieš Kalebą Tarczewskį, kuris realizavo abi baudas (73:69). Paskutinę sekundę dar tritaškį pelnė Vladislavas Truškinas (72:73).

A. Gudaitis per 21 minutę ir 5 sekundes pelnė 10 taškų (1/2 dvit., 8/8 baud.), atkovojo 2 kamuolius, sykį suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

„AX Armani“: V. Micovas 13, K. Tarczewski 11, A. Gudaitis ir L. Scola – po 10.

„Zenit“: G. Ayonas 15, A. Hollinsas 14, A. Albicy 12, W. Thomasas 11.