Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos šią savaitę žiūrovams pasiūlys dar vieną kokybiško krepšinio porciją. Ekipos sužais septynerias rungtynes Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje ir Vilniuje.

Ketvirtadienis (02.05)

„Kaunas Triobet“ - „Aisčiai“

Kauno miesto derbis. Jis visuomet yra įdomus ir intriguojantis. Pirmajame tarpusavio susitikime LKL debiutantai dviem taškais palaužė Donato Motiejūno vedamą „Aisčių“ ekipą (87:85), todėl pastarieji norės revanšo. Tuomet daugiausiai prie „Kaunas Triobet“ pergalės prisidėjo Povilas Butkevičius, tačiau jo komandoje jau nebėra. Bus įdomu pamatyti, kaip jo vaidmenį perims Marius Valukonis, kuriam ir patikėtas šis uždavinys.

Sėkmės atveju, „Aisčiai“ pergalių skaičiumi susilygintų su „Kaunas Triobet“ komanda. Motyvacijos užtenka, tik kaip ją pavyks realizuoti aikštėje?

Lkl.lt prognozė: „Kaunas Triobet“ - „Aisčiai“ 60proc. prieš 40 proc.

„Neptūnas“ - „Techasas“

Klaipėdos komandai pergalė reikalinga kaip oras, mat uostamiesčio ekipai ant kulnų lipa „Sakalų“ krepšininkai. Be to, pralaimėjimas namuose būtų nepateisinamas „Neptūno“ komandai. Gana banguotas ekipos žaidimas turėtų neraminti „Neptūno“ vyriausiąjį trenerį Rytį Vaišvilą, tačiau neabejotinai jis paruoš komandą būsimam mačui. Šeimininkai turi potencialo pergalei, o ir reabilituotis po apmaudaus pralaimėjimo vieno taško skirtumu prieš Vilniaus „Sakalų“ komandą klaipėdiečiams, matyt, tikrai norėsis.

REKLAMA

Lkl.lt prognozė: „Neptūnas“ - „Techasas“ 60proc. prieš 40proc.„Sūduva“ - „Sakalai“

Vilniaus komandai, kovojančiai dėl ko aukštesnės pozicijos turnyrinėje LKL lentelėje, tai dar viena nebloga proga įsidėti papildomą tašką į savo kišenę. Atrodo, kad vilniečių nekamuoja jokios bėdos, o sostinės komandos žaidimas tik gerėja ir gerėja. Tačiau Marijampolėje svečiai negali prarasti budrumo.

Suvalkiečiai, atsisveikinę su treneriu Linu Šalkumi, trokšta įrodyti, jog komanda gali ir moka laimėti. Tiesa, neseniai atsisveikinę su vienu iš lyderių, puolėju Mariumi Valukoniu, „Sūduvos“ krepšininkai turės dar daugiau dirbti aikštėje ir lopyti jo paliktas spragas. Šeimininkams bus sunku sustabdyti „Sakalų“ aukštaūgius, kurie gali tapti pagrindiniais suvalkiečių duobkasiais.

Lkl.lt prognozė: „Sūduva“ - „Sakalai“ 30proc. prieš 70proc.

Šeštadienis (02.07)

„Neptūnas“ – „Kaunas Triobet“

Dar vienas klaipėdiečių mačas namuose ir dar viena reali galimybė pasipildyti taškų kraitį LKL čempionate. Pirmajame tarpusavio mače „Neptūno“ komanda kone sensacingai nusileido LKL debiutantams net 30 taškų skirtumu, todėl šeimininkai turėtų siekti itin saldaus revanšo. Juk ir pergalės kaina dabartinėje čempionato stadijoje yra dar didesnė.

Lkl.lt prognozė: „Neptūnas“ – „Kaunas Triobet“ 55proc. prieš 45proc.„Aisčiai“ – „Lietuvos rytas“

Šiose rungtynėse didesnės intrigos tikėtis sunku. „Lietuvos ryto“ komanda yra akivaizdus mačo favoritas, nepaisant to, jog rungtyniaus svetimoje aikštėje. Vilniaus komandos vyriausiasis treneris Rimas Kurtinaitis šioje dvikovoje galės spręsti savas problemas – toliau ieškoti žaidėjo, kuris galėtų tinkamai įžaisti kamuolį ir įnešti daugiau tvarkos komandoje.

Galima spėti, kad nemažai laiko pasireikšti šiame mače gaus Evaldas Dainys, kuris jau turėjo galimybę „apsišaudyti“ ir Europos taurės varžybose.

Lkl.lt prognozė: „Aisčiai“ – „Lietuvos rytas“ 1proc. prieš 99proc.

„Sakalai“ – „Nevėžis“ (LTV)

Anot Kėdainių komandos stratego Gintaro Leonavičiaus, „Sakalų“ komanda jiems yra neparankus varžovas tiek namuose, tiek išvykoje. Nors Vilniaus ekipa yra jauna, tačiau su ja žaisti yra labai sunku. Taigi, „Nevėžio“ ekipa atvažiuos į sostinę susikaupusi ir pasirengusi kovoti dėl kiekvieno aikštės centimetro. Tuo tarpu šeimininkai, kurie šį sezoną dar nei karto neįveikė „Nevėžio“ krepšininkų, bandys sušvelninti tarpusavio pergalių ir pralaimėjimų balansą. Todėl vietos žiūrovai ir visi, kurie stebės rungtynes per televizorių, turėtų išvysti gražų ir intriguojantį krepšinį.

REKLAMA

Lkl.lt prognozė: „Sakalai“ – „Nevėžis“ 50proc. prieš 50proc.Sekmadienis (02.08)
„Žalgiris“„Šiauliai“

„Šiauliams“ šį sezoną žalgiriečiai yra neįkandamas riešutas. Tą LKL čempionai dar kartą įrodė paskutinėse SEB BBL rungtynėse, kuriose nugalėjo šeimininkus rezultatu 94:77.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų