Šimonytė po pokalbio su IIHF prezidentu: „Organizuoti aukščiausio lygio varžybas Lietuva moka“

Premjerė šįryt nuotoliniu būdu susitiko su Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) prezidentu Renė Faseliu (Rene Fasel). Pokalbyje aptartas Lietuvos pasiryžimas dalį Ledo ritulio čempionato varžybų, turėjusių vykti Minske, surengti Lietuvoje.

Pasak premjerės, Lietuva pritaria Tarptautinės ledo ritulio federacijos sprendimui atšaukti varžybas Minske, tai jau turėjo būti padaryta ir anksčiau, ir siūlo svarstyti galimybes dalį čempionato varžybų surengti Lietuvoje.  

„Organizuoti aukščiausio lygio varžybas Lietuva moka ir tai yra įrodžiusi ne kartą. Logistiškai organizuoti varžybas kaimynėse šalyse, esant pandeminėms sąlygoms, taip pat būtų daug patogiau. Be to Lietuva turi tam reikalingą infrastruktūrą. Todėl pagalbą dalį varžybų organizuoti Vilniuje bei Kaune siūlėme ir Latvijos vyriausybei bei šįryt pokalbyje su tarptautinės ledo ritulio federacijos prezidentu,“ – sakė Ingrida Šimonytė.

Pasaulio ledo ritulio čempionatas turėtų vykti gegužės 21 – birželio 6 dienomis, jame rungiasi 16 geriausių šalių rinktinių.

Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) ) pirmadienį pranešė, kad jos taryba nusprendė nerengti  2021-ųjų pasaulio čempionatą Baltarusijoje.


Rašyti komentarą...
V
Vat
2021-01-21 13:46:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei tai naudingaLietuvai, kodėl gi ne. Gal padidės gimstamumas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų