Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė Danijoje vykstančio pasaulio dviračių treko čempionato moterų sprinto rungtyje šeštadienį iškovojo bronzos medalį.

27-erių metų lietuvė kovoje dėl trečiosios vietos 2-0 įveikė 26-erių metų australę Anną Meares.

Pasaulio čempione tapo olimpinė čempionė 29-erių metų britė Victoria Pendleton. Ji finale 2-0 įveikė 24-erių metų kinę Shuang Guo.

Didžiosios Britanijos dviratininkė šios rungties planetos čempione tapo ketvirtąjį kartą iš eilės ir penktąjį sykį per savo karjerą.

S. Krupeckaitė atrankos varžybose, kuriose dalyvavo 27 dviratininkės, buvo ketvirta, šešioliktfinalyje įveikė Honkongo atstovę Leę Wai Szę, aštuntfinalyje pranoko ukrainietę Liubovę Šuliką, ketvirtfinalyje - australę Kaarlę McCulloch, tačiau pusfinalyje nusileido Shuang Guo.

2008 metais pasaulio čempionate Mančesteryje (Anglija) S. Krupeckaitė sprinto varžybose iškovojo sidabro medalį, o pernai Pruškove (Lenkija) vykusiose planetos pirmenybėse buvo trečia.

S. Krupeckaitė planetos pirmenybėse Danijoje iškovojo jau trečiąjį medalį. Lietuvė trečiadienį 500 m atskiro starto lenktynėse užėmė antrąją vietą, o ketvirtadienį su Gintare Gaivenyte pelnė bronzos apdovanojimus komandų sprinto rungtyje.