Po šalto dušo rungtynių pradžioje atsitiesusi Miuncheno „Bayern“ (1/0) komanda galiausiai vis tiek turėjo pripažinti varžovų pranašumą Eurolygos sezono starte. Bavarai svečiuose minimaliu skirtumu 68:69 (18:25, 14:15, 26:14, 10:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (0/1) krepšininkams.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje kontrolę paleidusi Vokietijos ekipa leido oponentams spurtuoti 7:0 ir atsiplėšti (16:23).

Galingą atkarpą pratęsę aikštės šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje jau buvo susikrovę net 17 taškų pranašumą (18:35).

Nepaisant to, „Bayern“ krepšininkai nenuleido rankų ir savo situaciją ėmė taisyti dar prieš didžiąją pertrauką. 10 taškų be varžovų atsako pelnę svečiai priartėjo iki 6 taškų (32:38).

Trečiajame kėlinyje galiausiai bavarai persvėrė rezultatą (48:42). Jau atrodė, kad svečiai ir pasiims pergalę, kai ketvirtojo kėlinio viduryje ekipas skyrė 8 taškai (65:57), tačiau tuomet savo žodį tarė Scottie Wilbekinas. Gynėjas smeigė tritaškį, pridėjo du taškus su pražanga bei rezultatas tapo lygus (65:65).

Likus pusantros minutės, Corey Waldenas sugrąžino persvarą svečiams (68:67). Visgi, Augustine‘o Rubito pražanga leido S.Wilbekinui baudų metimais aikštės šeimininkams įsiveržti į priekį (68:69).

Paskutinėmis akimirkomis Miuncheno krepšininkai prametė du tritaškius iš eilės ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Bayern“: Deshaunas Thomasas 15 (6/8 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), Corey Waldenas 14, Othello Hunteris 11, Augustine‘as Rubitas 10 (6/6 baud.), Nickas Weileris-Babbas 6.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 28 (4/7 dvit., 4/6 trit., 8/8 baud., 32 n. b.), Johnas Dibartolomeo 8, Jamesas Nunnally 7 (1/6 trit.), Derrickas Williamsas ir Jalenas Reynoldsas po 6.