Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse užtikrintai 3:1 nugalėjo Fiurto „Greuther“ futbolininkus.

Thomas Mulleris 10-ąją minutę iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ ekipą į priekį 1:0.

Joshua Kimmichas jau 31-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Benjaminas Pavardas antrojo kėlinio pradžioje buvo nubaustas raudona kortele ir „Bayern“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Sebastianas Griesbeckas 69-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas šiose rungtynėse tapo triuškinamas 3:0.

Cedricas Ittenas rungtynių pabaigoje dar sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:3.