„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Sevilla“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 27-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Bono meistriškai atrėmė kamuolį.

Jordi Alba 58-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą į priekį 1:0.

Gavi 70-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą šiame susitikime 2:0.

Raphinha 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Barcelona“ po 20 sužaistų rungtynių turi surinkusi 53 taškus ir rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje bei nuo „Real“ yra atitrūkusi jau aštuoniais taškais. Tuo tarpu „Sevilla“ su 21 tašku žengia vos šešiolikta.