Londono „Tottenham“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 (1:0) nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus. Po šio mačo „Tottenham“ priartėjo prie „Newcastle“ ekipos, o tarp „Arsenal“ ir „Manchester City“ ir toliau lieka 5 taškų skirtumas.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau 15-ą minutę pelnė „pentinų“ puolėjas Hary Kane’as 1:0. Šis smūgis leido H. Kane‘ui tapti trečiuoju žaidėju, pelniusiu 200 įvarčių „Premier“ lygoje.

Iki šiol tai padarė tik Alanas Sheareris (260) ir Wayne’as Rooney (208).

Kartu H. Kane'as tapo visų laikų rezultatyviausiu „Tottenham“ futbolininku.

Antonio Conte auklėtiniai 87-ąją minutę liko dešimtyje, nes centro gynėjas Cristianas Gabrielis Romero buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir „Tottenham“ liko dešimtyje. Visgi jokio pranašumo Pepo Guardiolos auklėtiniai nesusikūrė ir rezultatas liko nepakitęs.

„Man City“ po 21 sužaistų rungtynių turi surinkęs 45 taškus ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo „Arsenal“ atsilieka penkiais taškais. Tuo tarpu „Tottenham“ su 39 taškais žengia penktas.