UEFA Čempionų lygoje trečiadienį žaidžiami aštuoni susitikimai, o jau pirmasis jų padovanojo netikėtą dramą ir sensaciją. Karališkas Madrido „Real“ B grupės rungtynėse namuose 2:3 (0:3) nusileido Donecko „Šachtar“ klubui.

Ukrainos klubas į Ispaniją atvyko stipriai nukraujavęs – dėl COVID-19 susirgimų neteko net  dešimties žaidėjų.

Nepaisant to, svečiai galingai pradėjo mačą – 29 min. į priekį juos išvedė Tete, o vos po keturių minučių Raphaelis Varane įsimušė į savus vartus.

Pirmam kėliniui artėjant prie pabaigos „Real“ jau buvo triuškinamas – 42 min. trečią Donecko klubo įvartį pelnė Manoras Solomonas.

Po pertraukos „Real“ kilo į šturmą dėl garbės – 54 min. rezultatą sušvelnino Luka Modričius, o 59 min. Vinicius atsilikimą sumažino iki vieno įvarčio.

„Real“ per pridėtą laiką išlygino rezultatą, bet po VAR peržiūros teisėjas atšaukė įvartį ir Madrido ekipa patyrė sensacingą pralaimėjimą.