Turino „Juventus“ UEFA Čempionų lygos G grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Kijevo „Dinamo“ futbolininkus.

Federico Chiesa 12-ąją minute atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Giorgio Chiellini 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Dejanas Kulusevskis 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą kamuolį atrėmė vartų sargas.

Alvaro Morata antrojo kėlinio pradžioje pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Netrukus futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Čempionų lygos kovas rodo „TV3 Sport“, „TV3 Sport 2“ ir TV6 kanalai bei naujosios kartos televizija „Go3“.