morata

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „morata“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „morata“.

Čempionų lygos starte – Moratos dublis ir „Juventus“ pergalė

Turino „Juventus“ UEFA Čempionų lygos G grupės rungtynėse 2:0 nugalėjo Kijevo „Dinamo“ futbolininkus. Federico Chiesa 12-ąją minute atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį. Giorgio Chiellini 14-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs. Dejanas Kulusevskis 34-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau dar kartą kamuolį atrėmė vartų sargas.
2020-10-20

Prie „Juventus“ treniruočių prisijungęs A. Morata iš karto patyrė traumą

 Šeštadienį į Turiną atskridęs naujausias "Juventus" pirkinys Alvaro Morata nedelsiant kibo į darbus. Tačiau nesėkmė ispaną aplankė jau pirmosios treniruotės metu - jis stipriai susižeidė kelį ir negalės padėti komandai draugiškų rungtynių metu. Prognozuojama, kad 20 mln. eurų kainavęs puolėjas be futbolo privalės praleisti maždaug mėnesį. A.Morata atvyko iš Madrido "Real" komandos, kur žaidė pastaruosius ketverius metus.
2014-07-22

„Real“ ekipa P. Pogba įsigijimui yra pasiryžusi prarasti A. Di Maria ir A. Morata

Italijos dienraštis "Tuttosport" informuoja, kad Madrido "Real" klubas yra pasiryžęs bet kokiu atveju vasarą į komandos gretas prisivilioti Turino "Juventus" žvaigždę. Pasak pranešimų, Carlo Ancelotti dėl saugo Paulio Pogba yra pasiryžęs paaukoti du "karališkojo" klubo žaidėjus. Į sandorį gali būti įtraukti Alvaro Morata ir Angelis Di Maria. "Primera" čempionai 21 metų futbolininką stebi jau ilgą laiką. C.Ancelotti spaudos konferencijoje dar kiek anksčiau yra patvirtinęs, kad domisi prancūzu.
2014-03-18

A. Morata: „Real“ – geriausias klubas pasaulyje ir aš jame noriu likti

Anglijos "Premier" lygos ekipas dominantis jaunasis Madrido "Real" puolėjas neigia apie galimą išvykimą ir tikina, kad karališkasis klubas yra geriausias pasaulyje. Šią žiemą spaudoje kalbama, kad 21 metų futbolininkas gali būti parduotas arba išnuomotas, o ispanu ypač domėjosi Arsene'o Wengero vadovaujama Londono "Arsenal" ekipa. "Nepaisant visko, kas buvo pasakyta spaudoje, aš esu laimingas Madride", - patikino puolėjas.
2014-01-19

„Real“ klubas žiemą gali atsisakyti A. Moratos paslaugų

 Ispanijos spauda praneša, kad Madrido "Real" treneris Carlo Ancelotti svarstys galimybę parduoti jaunąjį ekipos puolėją Alvaro Morata. Kaip informuojama, "karališkojo" klubo vairininkas nėra patenkintas ispano demonstruojamu žaidimu ir gali būti, kad žiemą futbolininkas bus išnuomotas arba parduotas. A.Morata kartu su Karimu Benzema yra vieninteliai puolėjai "Real" komandoje, tačiau abu žaidėjai šį sezoną iš viso kartu pelnė vos 10 įvarčių.
2013-12-20

„Arsenal“ sausį mėgins iš „Real“ klubo pasiskolinti A. Moratą

Arsene'as Wengeras nusitaikė į dar vieną Madrido "Real" žaidėją. Kaip pranešama, "kanonieriai" sausio mėnesį ketina pasiskolinti puolėją Alvaro Moratą. Vasarą Londono "Arsenal" klubą papildė buvęs "baltųjų" ekipos narys Mesutas Ozilas, tačiau strategui iš Prancūzijos nepavyko įsigyti puolimo pozicijoje rungtyniaujančio futbolininko. Manoma, kad A.Wengeras bandytų jaunąjį ispaną pasiskolinti tik tuo atveju, jei "karališkasis" klubas iš "Liverpool" prisiviliotų Luisą Suarezą.
2013-12-07
Į viršų