Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vitorijos „Baskonia“ (3-1) komanda, kurios marškinėlius vilki Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis.

Baskų klubas namuose po atkaklios kovos 92:97 (16:32, 31:10, 27:23, 18:32) nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (4-0) krepšininkams, kurie vis dar žygiuoja be pralaimėjimų turnyre.

T.Sedekerskis per 19 minučių įmetė 15 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuvis pakartojo asmeninį Eurolygos rezultatyvumo rekordą.

R.Giedraitis žaidė 26 minutes, pasižymėjo 7 taškais (1/4 dvit., 1/4 trit., 2/2 baud.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, 3 išprovokuotomis, 4 asmeninėmis pražangomis ir 4 naudingumo balais.

Svečiai iš Graikijos įspūdingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje didžiavosi 18 taškų persvara (8:26).

Nepaisant tokio didžiulio deficito, aikštės šeimininkai sugebėjo sugrįžti į susitikimą ir tai padarė jau antrajame kėlinyje. Pastarieji ne tik panaikino atsilikimą, tačiau ir persvėrė rezultatą savo naudai (47:42).

Po didžiosios pertraukos baskai įgijo ir dviženklį pranašumą (67:57), bet jo neišsaugojo. Ketvirtajame kėlinyje jis ėmė sparčiai tirpti ir galiausiai oponentai persvėrė rezultatą (74:79).

Iki mačo pabaigos likus 9 sekundėms, Daultonas Hommesas tritaškio rėžė deficitą iki 3 taškų (90:93), bet netrukus baudų metimus realizavo Thomasas Walkupas (90:95).

Du taškus dar pridėjo Vanja Marinkovičius, tačiau taiklūs ir graikų baudų metimai padėjo tašką susitikime – 92:97.

„Baskonia“: Maikas Kotsaras 16 (7/8 dvit., 2/3 baud.), Tadas Sedekerskis 15, Vanja Marinkovičius ir Daultonas Hommesas po 12, Markusas Howardas 11 (1/7 trit.), Dariusas Thompsonas 9 (10 rez. perd.).

„Olympiacos“: Sasha Vezenkovas 26 (6/7 dvit., 4/9 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 29 n. b.), Kostas Sloukas 20 (9/9 baud., 6 rez. perd.), Shquielle‘as McKissicas 12, Giannoulis Larentzakis 11, Thomasas Walkupas 8 (8 rez. perd.).