Schilleris: apie mačą su „Olympiakos“ ir kodėl iš pratybų buvo išimti du krepšininkai

Prieš Eurolygos lyderius ir autsaiderius antrajame ture sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (11/9) sulaukė pirmojo tiesioginio oponento – Pirėjo „Olympiakos“ (11/9).

Gerą kovą žada ir pirmasis komandų susitikimas sezono atidarymo mače, kai „Žalgiris“ išvykoje po Roko Jokubaičio metimų laimėjo 68:67. Kauno klubo vyriausiasis treneris Martinui Schilleriui tai buvo debiutas Eurolygoje ir austras gali pasigirti, kad pirmasis blynas jam neprisvilo, pranokstant itin patyrusį specialistą Georgios Bartzoką.

Prieš atsakomąjį mačą Kaune „Žalgirio“ strategas apžvelgė trečiadienį paskelbtą Mareko Blaževičiaus užsikrėtimą koronavirusu bei bendrą situaciją komandoje.

„Rytojaus varžovas statistiškai yra labai agresyvus, dažnai einantis prie baudų metimo linijos, blokuojantis metimus. Jie turi kertinį žaidėją Kostą Slouką, kuris pastarosiomis savaitėmis žaidžia puikiai. Vis dėlto jų sudėtis yra gana tolygi, daug žaidėjų gali iššauti viename ar kitame mače. Turnyro lentelėje esame toje pačioje situacijoje, norime ne tik pridėti papildomą pergalę, bet ir palikti varžovą už nugaros, todėl rungtynės bus svarbios“, – teigė strategas.

– Kokia yra COVID-19 situacija komandoje?

– Kaip ir pranešėme vakar, Marekas Blaževičius susirgo, turi kelis simptomus, jis buvo izoliuotas nuo komandos, juo yra rūpinamasi ir jis laikosi gerai. Šiandien buvo atlikti papildomi testai tiek jam, tiek visai komandai, rezultatų sulauksime vėlai vakar ir iškart viską paskelbsime.

– Ar tai paveikė treniruotes?

– Žinoma, mums trūksta Mareko, jis yra svarbus faktorius. Vakar iš treniruotės buvo išimti Marius, taip pat ir Karolis, nes turėjo kontaktą su Mareku. Jų testai buvo neigiami, tačiau stengiamės būti maksimaliai atsargūs. Nenorime rizikuoti, kad vienu metu iškristų keturi žaidėjai, nes tai itin apsunkintų situaciją. Tiek Marius, tiek Karolis po neigiamų testų šiandien jau treniruojasi ir turėtų rungtyniauti.

REKLAMA

– Kaip Marius Grigonis grįžo po peršalimo?

– Viskas yra gana gerai, tai patvirtino ir medikai, jis buvo pasiruošęs treniruotis tiek vakar, tiek šiandien.

– Yra tiksli data, kada grįš Patricio Garino ir Steve‘as Vasturia?

– Abu vyrukai dirba labai sunkiai ir žengė kitą reabilitacijos žingsnį, treniruojasi aikštelėje. Steve‘as turėtų grįžti vasario mėnesį, o Patricio situacija yra kiek sudėtingesnė ir aiškaus termino neturime.

– Ką komandai prideda jūsų pasikviestas asistentas Arne Woltmannas?

– Tam yra kelios priežastys. Visų pirma – jis yra profesionalus, aukštame lygyje dirbęs strategas bei aš jį puikiai pažįstu. Jis gali pravesti treniruotis ir vystyti žaidėjus, tuo yra naudingas. Arne puikiai įsilieja į komandą ir yra labai lojalus, todėl greitai įgauna žaidėjų pasitikėjimą. Jo asmenybė ir kai kurie bruožai yra gal net svarbesni už kai kurias darbo savybes. Žinau, kad tai gal skamba keistai, bet tai yra tiesa


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų