30
E. Ulanovas  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Edgaras Ulanovas sužaidė dar vienas puikias rungtynes, bet Kauno „Žalgiriui“ (7/21) nepavyko pratęsti sėkmingos serijos Eurolygoje – įtemptame ir atkakliame mūšyje nusileido Pirėjo „Olympiacos“ (17/10) klubui.

30

Atidėtose 19–ojo turo rungtynėse Graikijos klubas stipresnis buvo 84:73 (15:20, 24:19, 19:20, 26:14). Tai pirma „Olympiacos“ pergalė prieš „Žalgirį“ Kaune nuo pat 2016 metų.

E. Ulanovas kaip vieną pagrindinių pralaimėjimų priežasčių išskyrė kovą dėl kamuolių – varžovai puolime jų nusiėmė net 13 ir tai itin skaudžiai baudė ketvirtame kėlinyje.

Prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ turėjo taško pranašumą, bet graikai jį pradėjo spurtu 8:0, o jo metu įsmeigė du tritaškius po puolime nusiimtų kamuolių.

„Jie nusipelnė laimėti šiandien. Nepalaikėme to lygio, kurį turėjome pastaruoju metu. Jie baudė mūsų keitimosi gynybą, gerai judino kamuolį ir žinoma atkovoti kamuoliai, kur buvo skaudžiausia – antri šansai lemiamu metu nusvėrė rungtynes į jų pusę.

Nieko gero. Galėjome laimėti, bet gavome gerai su skuduru per veidą“, – konstatavo E. Ulanovas.

Puolėjui tai buvo dar vienos puikios rungtynės – 13 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti kamuoliai ir 25 naudingumo balai.

„Stengiuosi žaisti, mėgautis. Kol kas tai gaunasi gerai. Smagu, kai laimi, kai sekasi. Banga buvo pagauta gera, norėjosi dar kartą laimėti. Parodyti, kad pergalių prieš Ispanijos grandus neužtenka ir norime daugiau. Gaila, kad pralaimėjome ir nublanksta tie asmeniniai pasirodymai. Džiaugiuosi, kad esu sveikas ir galiu mėgautis krepšiniu. Nieko daugiau man ir nereikia, noriu būti savimi ir tai suteikia man didžiausią kaifą“, – puikios sportinės formos nesureikšmino jis.