Šarūnas Jasikevičius pasigedo „kiaušinių“, Kazys Maksvytis buvo optimistiškas

Panevėžyje titulą ginantiems „Žalgirio“ vyrams vėl nepavyko. Dar nei kartą šį sezoną „Cido“ arenoje nelaimėjusių kauniečių treneris Šarūnas Jasikevičius pasigedo savo žaidėjų „kiaušinių“.

66

Vienu momentu per rungtynes tai akivaizdžiai parodęs Šaras po susitikimo skundėsi, kad jam nepavyksta savo žaidėjų nuteikti.

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LKL finalas: „Lietkabelis“ – „Žalgiris“

„Vis dėlto labai daug pramesta iš po krepšio, labai daug pramesta baudų. Jau antros rungtynės, kai prametame virš 10 baudų. Pirmose rungtynėse skirtumas buvo 6 taškai, šiandien – 3. Tai yra labai daug.

Iš po krepšio per pirmas rungtynes buvo pramesti 8 metimai, mes nurašėme tai ant kažkokio ritmo praradimo po pusfinalio, bet reikia galvoti apie mentalitetą. Mes neinam dėti iš viršaus, mes einam įmesti. Reikia suaugti. Žaidžia pora žaidėjų, o kiti… nežinau“, – sakė „Žalgirio treneris.

Jis pabrėžė, kad po to, kai komanda baigė kovas Eurolygoje, žaidimo lygis krito žemyn. Taip pat treneris svarstė, jog kai kuriems žaidėjams LKL galbūt yra nesvarbus turnyras.

„Mūsų įžaidėjai visai nevaldo komandos. Jau antras rungtynes. Reikia komandą valdyti. Tai buvo visą sezoną mūsų jėga. Eilę metų laimėti LKL yra sunku. Galbūt jiems jau nusibodo“, – samprotavo Šaras.

REKLAMA

Treneris, kaip ir interviu prieš finalo seriją, išskyrė „Lietkabelio“ įžaidėjus: „Jūs manęs prieš seriją klausėt apie brolius, aš sakiau, kad man svarbiausia yra jų įžaidėjai, nes jie kuria žaidimą, laiku atlieka perdavimus.

Paskui tik kamuolys ateina pas brolius, o kad jie įmes vieną, kitą tritaškį, nematau didžiulės tragedijos.“

Rungtynių pabaigoje buvo dvi situacijos, kai Kevinas Pangosas turėjo pramesti baudos metimą. Vieną kartą jis tiesiog šveitė į lentą, kitą kartą kamuolys nelietė lanko. Š. Jasikevičius nežinojo, ką atsakyti į klausimą, kas lėmė tokius neužtikrintus jo gynėjo veiksmus.

„Ką aš galiu atsakyt. Reikia susiimti, gal pažiūrėti į veidrodį. Visų pirma yra motyvacija. Mes turime daug žaidėjų, kurie neturi LKL žiedo, o žaidžia tie, kurie turi, jei pastebėjot“, – pabrėžė strategas.

Tuo tarpu „Lietkabelio“ treneris Kazys Maksvytis džiaugėsi pasiektu rezultatu: „Patys matot. Panevėžio sirgaliai pasidarė jėga. Tokioj atmosferoj belieka tik kovoti ir neturėt gėdos prieš savo žiūrovus.“

Seriją išlyginusių panevėžiečių strategas teigė nemanąs, kad šios rungtynės, nors ir pergalingos, buvo labai geros jo komandai.

„Kovojom iki galo, laikėmės, nepaleidom jų, sugrįžom ir laimėjom“, – trumpai ir aiškiai paaiškino K. Maksvytis.

Tiesa, treneris pripažino, kad nepavyko susitvarkyti su kova po lenta, mat kauniečiai nusiėmė net 14 kamuolių po Panevėžio ekipos krepšiu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų