Šarūnas Jasikevičius: apie nerealų palaikymą, teisėjavimo peripetijas ir neeilinę „Žalgirio“ seriją

Šarūnas Jasikevičius atvedė „Žalgirį“ jau į trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje, o po rungtynių spaudos konferencijoje treneris buvo kaip niekad atsipalaidavęs. „Paskutinėse keliose rungtynėse mūsų sirgaliai tampa šeštuoju žaidėju. Jų užkurta atmosfera buvo fantastinė. Sakė, kad kažkas panašaus buvo su „CSKA“, bet aš tada anksčiau išėjau į rūbinę“, – dviejų techninių pražangų rungtynes prisiminė Šaras.

53

Treneris atskleidė, kad gynybinis planas prieš rungtynes buvo kiek kitoks, o susitikimo metu teko daug ką keisti. „Komanda, kaip visą laiką, kaunasi kaip išprotėjus. Gynybinis planas buvo skirtingas, gal tai kažkiek išmušė iš ritmo, bet jie tikėjimu perlaužė viską“, – kalbėjo strategas.

(53 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno „Žalgiris“ namuose kaunasi su „Barcelona“

Po pasikeitimų taisyklėse kiekviena tyčinė pražanga yra traktuojama kaip nesportinė, o šiandien tokių epizodų buvo trys. Deja, bet nesportinę pražangą gavo tik Kevinas Pangosas, o varžovai išlipo sausi iš balos. Žinoma, taip nulėmė teisėjai.

Paklaustas, ar teisėjas po epizodo pribėgo ir pasakė, kad suklydo, Šaras juokavo: „Ar teisėjas kada nors pasakys „my bad“? Vieną kartą pajuokavom su Navarro, jis yra senas mano draugas, tai ir už tą gavau techninę, dabar net juokaut negaliu. Buvo tie trys epizodai tyčinių baudų, bet pasišneki su teisėju ir fainai. Daugiau jokios naudos iš tų pasišnekėjimų.“

Šarūnas Jasikevičius gyrė įžaidėjus Leo Westermanną ir Luką Lekavičių, taip pat Edgarą Ulanovą ir Artūrą Milaknį, o paprašytas plačiau pakomentuoti L. Lekavičiaus žaidimo pasikeitimus, sakė: „Jis labai agresyvus. Tris metus zyzi žaidėjui, kuris tikrai nori, todėl yra labai lengva zyzti. Jis netgi turėjo problemų su čiurna, sakau, kad gal tu neik į pamėtymą rytinį, o jis žiūri į mane ir sako, kad jam reikia pasiruošti.“

„Serija yra įspūdinga, ji yra bravo“, – sakė Šaras, tačiau įžvelgė ir taisytinų dalykų. Trenerio nuomone, vis dar yra problemų su komunikacija ginantis, nes žaidėjai nepasikeičia ginamaisiais taip, kaip reikėtų. Stratego teigimu, tokia klaida ir lėmė šios savaitės pralaimėjimą Panevėžio „Lietkabeliui“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų