Šaro džiaugsmas: sūnus – čempionas ir naudingiausias finalo žaidėjas

Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus sūnus Lukas – geriausias krepšinio darželinukas Lietuvoje.

Šalies darželinukų čempionato taurę šeštadienio pavakarę iškovojo Dovydo Petraičio vadovaujama Nacionalinės krepšinio akademijos-Karalienės Mortos mokyklos komanda, o jos lyderiu tapęs L. Jasikevičius buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju.

Daržeinukų pirmenybes rengia SKM, NKA, LKF ir NKL organizacijos. 

Finale žibėjęs Lukas padėjo Kauno komandai įveikti Kretingos „Žilvytį”, o po pergalės ir sūnaus apdovanojimo nuostabia akimirka pasidalino ir pats Šaras.

„Lukas yra Lietuvos čempionas ir geriausias finalo žaidėjas! Garbinga man, kaip tėčiui, akimirka“, – rašė geriausias praėjusių metų Eurolygos treneris.

Lukui šiuo metu yra septyneri.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukas is Lithuanian Champion and Tournament MVP!!!!Proud moment for Daddy

Bronzos medaliai atiteko Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) Vilniaus „Strazdelio” darželiui (treneris Gediminas Bražionis).

Šeštajame „Mantinga-Lietuvos darželinukų čempionate” iš viso dalyvavo daugiau nei 5000 mažųjų krepšininkų iš 10 Lietuvos miestų. Superfinale rungėsi 12 geriausių ekipų. Prieš kelis metus šį čempionatą yra laimėjęs ir Vytenio Jasikevičiaus sūnus Danielius.

Pirmuosius du čempionatus laimėjo vilniečiai, vėliau dukart sekė Kauno triumfas, o pernai auksą iškovojo Marijampolės atstovai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų