Nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (11/8) ekipa, kuri išvykoje 105:108 (28:32, 32:32, 20:25, 25:19) pralaimėjo Šarlotės „Hornets“ (8/11) klubui.

Lietuvis per 38 minutes surinko 22 taškus (8/15 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/9 baudų metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tai buvo jau 18-asis D.Sabonio dvigubas dublis šį sezoną.

Svečiai likus dar kelioms minutėms iki mačo pabaigos pirmavo 103:102, bet tada šeimininkai smeigė du tolimu metimus ir atitrūko. „Pacers“ dar tiksint paskutinėms sėkundėms bandė gelbėti, tačiau metimas skriejo pro šalį.

Varžovų gretose LaMelo Ballas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/7 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, prarado penkis kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Amerikietis pasižymėjo ir gražiausiu rungtynių epizodu, kai trečiojo kėlinio pabaigoje įkrovė į krepšį būtent per D.Sabonį.

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 21 (8 rez. perd.,), Mylesas Turneris 20 (8 atk. kam.), Jeremy Lambas 12, Dougas McDermottas 11.

„Hornets“: P.J.Washingtonas (9 atk. kam) ir Terry Rozieris po 19, LaMelo Ballas 16 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Devonte Grahamas 14.