Sunkus vakaras Indianos „Pacers“ (21/26) organizacijai. Domantas Sabonis patyrė traumą, o jo komandos draugai namuose 97:114 (24:28, 25:32, 27:24, 21:30) neturėjo vilčių prieš Šarlotės „Hornets“ (25/23).

D. Sabonis per 27 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėjas ketvirtajame kėlinyje nežaidė dėl kairės kulkšnies patempimo.

Nebuvo aišku ar lietuvis išvis galės žaisti šiose rungtynėse. Prieš rungtynes skelbta, kad sprendimas dėl D. Sabonio bus priimtas prieš pat mačą, tačiau galiausiai Domas išbėgo į aikštę.

Nerungtyniavo ir kitas „Pacers“ vedlys Malcolmas Brogdonas. Pagrindinio žaidimo kūrėjo netektis lėmė 20 padarytų klaidų.

Indianos klubui tai trečioji nesėkmė iš eilės. Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai Rytų konferencijoje žengia devinti. Tuo tarpu „Hornets“ nenustoja stebinti ir užkopė net į ketvirtąją vietą.

„Pacers“: Carisas LeVertas 16, Dougas McDermottas 13, Aaronas Holiday ir TJ McConnelis po 12 taškų.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 23 (10 atk. kam.), Cody Zelleris 17, Terry Rozieras 15, Gordonas Haywardas, Bradley Wanamakeris, PJ Washingtonas po 13 taškų.