Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (37-26) patyrė skaudžią nesėkmę NBA. Kalifornijos klubas namuose 134:138 (30:36; 34:38; 38:31; 32:33) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (34-32) krepšininkams. Po šio pralaimėjimo nutrūko „Kings“ penkerių pergalių serija.

D.Sabonis per 33 minutes pelnė 24 taškus (9/17 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 atšokusių kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis. Likus 2 minutėms D. Sabonis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 2 taškų. Vėliau abi komandos prisidėjo po du taškus ir skirtumas tarp komandų vėl buvo 2 taškai (132:134).

Sakramento krepšininkai prasižengė svarbiu momentu, o veteranas Mike'as Conley realizavo baudų metimus ir dar labiau padidino šeimininkų atsilikimą (134:138). Paskutinį šansą laimėti bandė išnaudoti De'Aaronas Foxas, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

D. Sabonio ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Kevinas Huerteris, kuris surinko 29 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Anthony Edwards, kuris per 35 žaidimo minutes sugebėjo pelnyti 27 taškus, atkovoti 4 kamuolius ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Kevinas Huerteris 29 (2 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 25 (2 atk. kam., 7 rez. perd.), Domantas Sabonis 24 (14 atk. kam., 5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 20 (4 atk. kam., 1 rez. perd.), Trey Lylesas 15 (8 atk. kam.), Malikas Monkas 8.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 27 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Mike'as Conley 24, Jadenas McDanielsas 19, Kyle'as Andersonas 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Nickeilis Alexanderis-Walkeris 16 (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gobertas 13 (14 atk. kam.), Nazas Reidas 10.